< < < <
Error
  • JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /var/www/vhosts/hurdacilik.net/httpdocs/images/111
Notice
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/111

Akü Hurdası

    Akü hurdası çevreye en çok zarar veren geri dönüşüm ürünlerinden biridir atık hurda akülerin içerisinde bulunan asit çok tehlikeli bir kimyasaldır ve çevrede zehirlenmelere yol açar akü hurdalarının içerisinde bulunan kurşun hurdası da zararlıdır ve mutlaka atık toplama tesislerine ulaştırılmaları gereklidir. Firmamız emintaş hurdacılık bu konuda hassasiyet içerisinde ürünlerin geri kazanımını sağlamaktadır.

   Teknolojinin gelişmesini büyük bir hızla sürdürdüğü son yıllarda bütün dünya ülkeleri çevre-teknoloji uyumunu sağlamakta büyük çabalar sarf etmektedir. Tüketilen,akü hurda, (atılan) bir teknolojik ürününün çevreye vereceği zararın minimum düzeyde olması için yapılan çalışmalar bazı durumlarda o malzemenin üretim maliyetinden daha fazla harcama gerektirebilmektedir. Akü hurda, Bu ürünlerden biri, tüketimlerindeki hızlı artışlarla gündemdeki önemini arttıran "piller ve akümülatörler" dir.

{gallery}111{/gallery}
Rate this item
(0 votes)

Hurda ve Geri Dönüşüm Hakkında